Ankara Web Tasarım

Bir web sitesi yaptırmayı planlıyor ve uzun süredir araştırma yapıyor olabilirsiniz. Paranızın kıymetini biliyor ve başınızın sonradan ağrımasını istemiyorsanız böyle bir araştırma içinde olmanız çok normal.


Web Tasarım

Bu sayfada neden bir web sitesi sahibi olmanız gerektiğini veya web sitesinin yararlarını anlatan bir yazı okumayacaksınız. Eğer hala bu sorulara cevap arıyorsanız daha bir web sitesi sahibi olma zamanınız da gelmemiş demektir.

Size bir araştırmadan bahsedelim. Araştırmaya göre internet kullanıcıları ilk kez gördüğü bir web sitesini gezip gezmeyeceğine psikolojik olarak web sayfasını gördüğü ilk 5 saniye içerisinde karar veriyor. Yani ziyaretçiyi etkilemek için web sayfanız açıldığı andan itibaren 5 saniyeniz var. Bu da demek oluyor ki büyük emeklerle, belki de reklamlar yaparak büyük masraflarla sayfanıza gelen ziyaretçiyi kaybediyor olabilirsiniz. Aslında bu durumu anlayabilmek için araştırmalara da bakmaya gerek yoktur. Hepimizin, karşılaştığı kötü bir sayfada bu yargıya kapılıp sayfayı kapattığı olmuştur. Hâlbuki sayfayı inceleseniz aradığınızı bulduğunuzu fark edeceksiniz. Web sitesi ihtiyacının artması ile teknik bilgisi çok yetersiz, web tasarımla ilgili birçok konuya vakıf olmadığı halde web tasarım yapan birçok kişi veya firma bulmanız mümkün.

Size iyi yapılan bir sunum ile bu kişi veya firmalarda kötü hizmet almanız da çok olası. Fakat kötü hizmet aldığınızı internet dünyasında tecrübe sahibi olduğunuz zaman anlamış olursunuz. Geçen zaman sizin aleyhinize işlemiş olur. Çok iyi hizmet veriyor, çok uygun fiyatlara kaliteli ürünler pazarlıyor olabilirsiniz. Fakat müşterinizle hizmetinizi veya ürününüzü buluşturamıyorsanız; hizmetinizin iyi, fiyatınızın uygun olması pek önemli değildir. Biz müşterilerimizle güvene dayalı, uzun vadeli ilişkiler kurmayı hedefliyoruz. Kendinizi internet ortamında en iyi şekilde ifade etmeniz için yardıma hazırız.

E-Ticaret

E-ticaret elektronik ticaret(bkz: Wikipedia)’in kısaltmasıdır. E-ticaret belli ürünlerin veya hizmetlerin bilgisayarlar aracılığı ile internet üzerinden satışının yapılmasına denir. İnternet’in çok hızlı bir şekilde yaygınlaşması ve kullanım alanlarının artması (cep telefonları, tablet bilgisayarlar gibi) insanların e-ticaret sistemlerinide ilgisini arttırmaktadır. İnsanların alım güçlerinin artması ve üretim kapasitesinin yükselmesinden kaynaklanan rekabetten dolayı satıcılar e-ticareti kullanmaya başlamışlardır. E-ticaret sistemleri sayesinde daha çok müşteriye çok daha ucuza ulaşılmasından dolayı bu karlı iş fiyatlarada yansıtılmaktadır.

Bu sayede hem satıcı az iş gücü ile ürününü satmış, alıcı ise uygun fiyata ürünü alabilmiştir. Bu nedenlerden dolayı e-ticaret sistemlerini kullanan tüketici sayısı her geçen gün hızla artmakta ve e-ticaret sitelerinin cirolarıda birkaç sene öncesine göre inanılmaz artış göstermektedir. E-ticaret sitelerinin sağlamış olduğu uygun fiyat politikası, çeşitli ödeme seçenekleri ve ürünü hızlı bir şekilde ulaştıran kargo seçenekleri ile tüketicinin hem kolaylıkla ürünü alabilmesi sağlanarak cazip hale getirilmiştir. Şuan için internet kullanıcılarının çok büyük bir bölümü e-ticaret ile ilgili soru işaretlerini cevaplamış ve bu mantıklı ticaret sistemini kullanmışlardır. Neredeyse her internet kullanıcı internet üzerinden alım veya satım yapmıştır. Bu yazıyı okurken bir e-ticaret sitesine girerek neler yapabilirsiniz ? Örneğin bir LED TV almayı düşünüyorsunuz Led TV’ler araştırabilir markalar karşılaştırılabilir Teknik özellikleri kıyaslanabilir. Diğer e-ticaret sitelerindeki fiyatları ile karşılaştırabilir. Ürünün videosu izlenebilir. Ürün hakkında diğer tüketicilerin yorumları okunabilir.

Ürünü satın alarak hızlı bir şekilde kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu yaptığınız işlemi e-ticaret sitesi kullanmadan yapmış olsaydınız en az bir gün boyunca mağaza mağaza dolaşarak yapabilirdiniz ve mağazalardaki satıcıların ürünü satmak için söylediklerinden etkilenebilir, aramış olduğunuz ürünün tüm modellerini göremeyebilirdiniz. E-ticaret’in faydaları hakkında daha detaylı bilgi için linke tıklayarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Gelişen teknolojiyi iyi kullanmayı bilen bilinçli tüketiciler e-ticareti tercih etmişlerdir. Bugünlerde neredeyse tüm ihtiyaçlarınızı e-ticaret siteleri tarafından karşılayabilirsiniz. Aynı zamanda almaktan çekindiğiniz bir ürünü e-ticaret siteleri aracılığı ile sadece bir bilgisayar sayesinde alabilirsiniz. E-ticaret sistemlerinin bu kapsamda oldukça önemli rolü ve faydaları vardır. Özellikle vakitten tasarruf sağlamak için e-ticaret sistemleri veya yazılımları kullanılması gereken sistemlerdir.

Seo

SEO,arama motorlarına yönelik yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. Site içi ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Arama motorlarında yükselmek adına yapılan işlemlerin tamamını kapsamaktadır. SEO, Arama Motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.SEO’nun temel amacı, açılımı itibariyle “Arama Motoru Optimizasyonu” yani Arama Motorlarında üst sıralarda listelenmektir. Bu amaç da, sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır. SEO; sitelerin doğal yollarla ulaşamayacakları web popülerliğine, doğal görünen yöntemler kullanarak ulaşma sanatıdır. Bu web popülerliği, beraberinde Google sıralama artışını da getirmektedir.

0%
Web Tasarım

Web siteniz için Mobil ve tablet uyumlu Responsive tasarımlar yapıyoruz.Bu firmanız için çok iyi bir geri dönüşüm.

0%
Web Yazılım

İstediğiniz her türlü programı hem web hemde desktop tabanalı olarak sizlere sunabiliriz.Bize sadece istediğiniz projeyi anlatın bizde hayata geçirelim

0%
Seo

Sektör fark etmez istediğiniz anahtar kelimede firmanızı ilk sayfaya çıkarıyoruz.Bu çalışmalar geçici olarak değil kalıcı olarak yapılmakta

0%
E-Ticaret

Ürünlerinizi daha az maliyet ile internet üzerinden satıyoruz. Kredi kartı veya banka havalesi gibi ödeme yöntemlerini kullanarak sizlere bu sektörden pay edinmenizi sağlıyoruz.